Elastyczność instalacji

 

Funkcja pamięci ustawień obiektywu (Lens Memory)

Funkcja ta umożliwia zaprogramowanie 10 niezależnych ustawień obiektywu w odniesieniu dla ostrości, zoomu I pozycji lens-shift. Zaprogramowane ustawienia mogą zostać łatwo przywołane za pomocą pilota zdalnego sterowania.

 

Przykłady zastosowania funkcji pamięci ustawień obiektywu (zastosowanie ekranu CinemaScope o formacie 2,35:1)

 

Niezwykła elastyczność instalacji

 

Projektory JVC zapewniają instalacją w trudnych technicznie pomieszczeniach dzięki elektrycznie regulowanej pozycji obiektywu (lens-shift)  ±80% w pionie i ±34% w poziomie. Projektor cechuje się również elektrycznym dwukrotnym zoomem optycznym umożliwiającym wyświetlanie obrazu o przekątnej 100 cali z odległości od 3 do 6,1 metra. Dzięki prezycyjnemu silniczkowi żmudna regulacja ostrości i zoomu staje się prosta.

 

 

Cyfrowa korekcja Keystone (pionowa)

Zniekształcenia trapezowe występują gdy projektor zainstalowany pod kątem. Cyfrowa korekcja Keystone umożliwia regulację na ekranach zakrzywionych dzięki funkcji regulacji zniekształceń poduszkowych (Pincushion).

*Cyfrowa korekcja trapezu nie ma zastosowania w trybie 3D.

Tryb anamorficzny dla filmów w formacie panoramicznym.

Dzięki zastosowaniu obiektywów anamorficznych od innych producentów użytkownik może cieszyć się prawdziwym formatem 2.35:1 takim jak w kinach komercyjnych.


Unikalna automatyczna zasłona obiektywu (DLA-RS600)

Automatyczna pokrywa obiektywu otwiera się i zamyka w momencie włączania i wyłączania projektora zapewniając ochronę obiektywu przed kurzem i uszkodzeniami. Bezproblemowa obsługa z pilota zdalnego sterowania nawet wtedy gdy projektor jest podwieszony pod sufitem.

 

Wsparcie dla system sterowania Control4 Control4

Nowy model projektora JVC DLA-RS600 jest kompatybilny z protokołem Simple Device Discovery Protocol (SDDP) o który oparty jest system sterownia Control4.
W momencie gdy do systemu Control4 dodane zostanie urządzenie kompatybilne z protokołem SDDP, jest ono automatycznie rozpoznawane; automatycznie dodawane są niezbędne sterowniki projektora umożliwiające zewnętrzną kontrolę urządzeniem.*1

*1 wymaga zastosowania zewnętrznego kontrolera oraz aplikacji.

Łatwy w obsłudze pilot zdalnego sterowania

Nowy pilot zdalnego sterowania z dedykowanymi przyciskami do regulacji obrazu 3D, pamięci obiektywu, wyboru wejścia czy trybu wyświetlania obrazu zapewnia wyjątkową funkcjonalność. Przyciski są automatycznie podświetlane umożliwiając bezproblemową obsługę nawet w ciemnym pomieszczeniu.Wejścia i wyjścia

Do dyspozycji użytkownika są 2 wejścia HDMi z obsługą 3D, a także terminal LAN do zdalnej obsługi i wgrywania nowego firmware’u i konfiguracji oraz gniazdo triggera do podłączenia obiektywu anamorficznego lub sterowania ekranem.