• JVC
  • Aktualności

Test laserowego projektora JVC DLA-RS2100

Czy JVC DLA-RS2100 to rewolucyjny projektor laserowy?... Test najtańszego projektora JVC Reference Series z laserowym źródłem światła, rozdzielczością 8K 48Gbps oraz HDR10+.

Więcej...

Nowe modele JVC DLA-RS z laserowym źródłem światła

Nowe projektory JVC Reference Series na rok modelowy 2022 mają pojawić się już pod koniec roku. W stosunku do poprzedniej generacji zapowiedziano rewolucyjne zmiany: laserowe źródło światła, rozdzielczość 8K 48Gbps oraz HDR10+.

Więcej...

Promocja na JVC DLA-RS u autoryzowanych dealerów

Promocja na projektory JVC do końca lipca br. lub do wyczerpania zapasów - do każdego zamówionego projektora serii Reference 1000/2000/3000 wybrani autoryzowani dealerzy dokładają gratisy.

Więcej...

Test projektora do kina domowego JVC DLA-RS1000

Zapraszamy na najnowszy test projektora JVC DLA-RS1000, z którego dowiecie się między innymi jakie parametry projektora mają znaczenie podczas instalacji a jakie aby uzyskać najwyższą jakość obrazu. Jakość materiału niesamowita – zalecamy odtwarzanie w 4K.

Więcej...

Recenzja JVC DLA-RS1000 - Omawiamy.pl

Z przyjemnością informujemy, że na kanale omawiamy.pl pojawił się zupełnie nowy materiał dotyczący projektora z serii Reference Series JVC DLA-RS1000. Piszemy z przyjemnością gdyż nasz podstawowy model z nowej serii został bardzo dobrze oceniony.

Więcej...

Posiadasz projektor JVC Reference Series, ale nie zaktualizowałeś go o nowy tryb Frame Adapt HDR? Wyjaśniamy, jak to zrobić

Jesienią 2019 roku JVC wprowadziło ważną aktualizację oprogramowania dla obecnych projektorów serii Reference. Nowa funkcja "Frame Adapt HDR" analizuje treści HDR10 klatka po klatce, by zapewnić optymalne poziomy jasności. Wyjaśniamy, jak zaktualizować o nią projektor.

Więcej...

Nowe uchwyty sufitowe i ścienne dedykowane projektorom JVC Reference Series

Prezentujemy nowe uchwyty zaprojektowane specjalnie z myślą o projektorach JVC z serii Reference. Stworzyliśmy je wspólnie z polską firmą Edbak.

Więcej...

JVC Professional Polska i Procella Audio zapraszają na pokaz prawdziwego kina domowego podczas targów AVS 2019

Podczas targów Audio Video Show 2019 na PGE Narodowym w Warszawie JVC Professional Polska i Procella Audio połączą referencyjnej jakości projektor DLA-RS3000 z najwyższej klasy nagłośnieniem.

Więcej...

Kluczowa aktualizacja trybu HDR dla projektorów D-ILA DLA-RS1000, DLA-RS2000 i DLA-RS3000

JVC ogłosiło ważną aktualizację oprogramowanie dla obecnych projektorów serii Reference. Nowa funkcja "Frame Adapt HDR" analizuje treści HDR10 klatka po klatce, by zapewnić optymalne poziomy jasności.

Więcej...

Obszerna recenzja projektora DLA-RS540

JVC DLA-RS540, mimo iż od jego premiery minęło sporo czasu, w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników kina domowego, mogąc się poszczycić statusem projektora niemalże kultowego. Jeden z użytkowników szczegółowo opisał swoją przygodę z 540-stką.

Więcej...

DLA-RS3000 pierwszym w historii projektorem wyróżnionym certyfikatem THX 4K HDR!

JVC DLA-RS3000, najwyższy model z serii Reference na rok 2019, uzyskał prestiżowy certyfikat THX 4K HDR. Osiągnął to jako pierwszy projektor w historii.

Więcej...

Polski debiut nowych projektorów Reference Series na Audio-Video Show 2018

Najwyższy model z nowej serii projektorów Reference - DLA-RS3000 - zaświecił po raz pierwszy w Polsce w 8K e-shift podczas listopadowych targów Audio-Video Show. Odwiedzającym zaprezentował się również DLA-RS1000.

Więcej...

Rzeczywiste 4K, szklane obiektywy i 8K e-shift - nadchodzi nowa linia projektorów Reference Series!

JVC prezentuje nowe projektory Reference Series z panelami D-ILA o pełnej rozdzielczości 4K i szklanymi obiektywami oraz model wyposażony w technologię 8K e-shift pozwalającą na wyświetlanie obrazu w jakości 8K.

Więcej...

JVC DLA-RS440 pod lupą ekspertów z ProjectorCentral.com

Eksperci z renomowanego portalu ProjectorCentral.com po raz kolejny przygotowali recenzję jednego z naszych projektorów, tym razem biorąc na warsztat model DLA-RS440.

Więcej...

JVC DLA-20LTD - limitowana rocznicowa edycja projektora już dostępna!

Z dumą ogłaszamy wprowadzenie wyjątkowego, rocznicowego modelu projektora JVC DLA-20LTD. Do polskiej dystrybucji zostały przeznaczone zaledwie 2 sztuki limitowanej wersji z kilkunastu dostępnych w Europie.

Więcej...