• JVC
  • Aktualności

JVC aktualizacja oprogramowania 2022

Już jest aktualizacja 2022 oprogramowania dla projektorów JVC

JVC wydaje nową aktualizację posiadającą nowe funkcjonalności takie jak Frame Adapt HDR, Dynamic Control i Filmmaker Mode...

Więcej...

JVC Reference Series na AVS 2022

JVC na targach Audio Video Show 2022

Zapraszamy na kolejną edycję Audio Video Show 2022! Zaprezentujemy doskonały laserowy projektor JVC DLA-RS2100. Zobacz prawdziwą jakość w kinie domowym ! 28-30 października 2022 PGE Narodowy w Warszawie

Więcej...

góra obudowy DLA-25LTD z listwą dekoracyjną opisująca 25-lecie D-ILA

Świętujemy 25 lat technologii D-ILA

JVC już od 25 lat produkuje projektory D-ILA oparte na technologii LCoS. Podobnie jak 5 lat temu firma postanowiła upamiętnić to wydarzenie stworzeniem limitowanej serii projektora. Nowy model JVC DLA-25LTD pojawi się w połowie grudnia

 

Więcej...

Test najnowszego laserowego projektora

Czy JVC DLA-RS2100 to rewolucyjny projektor laserowy?... Test najtańszego projektora JVC Reference Series z laserowym źródłem światła, rozdzielczością 8K 48Gbps oraz HDR10+.

Więcej...

Nowe modele JVC DLA-RS z laserowym źródłem światła

Nowe projektory JVC Reference Series na rok modelowy 2022 mają pojawić się już pod koniec roku. W stosunku do poprzedniej generacji zapowiedziano rewolucyjne zmiany: laserowe źródło światła, rozdzielczość 8K 48Gbps oraz HDR10+.

Więcej...

Promocja na JVC DLA-RS u autoryzowanych dealerów

Promocja na projektory JVC do końca lipca br. lub do wyczerpania zapasów - do każdego zamówionego projektora serii Reference 1000/2000/3000 wybrani autoryzowani dealerzy dokładają gratisy.

Więcej...

Test projektora do kina domowego JVC DLA-RS1000

Zapraszamy na najnowszy test projektora JVC DLA-RS1000, z którego dowiecie się między innymi jakie parametry projektora mają znaczenie podczas instalacji a jakie aby uzyskać najwyższą jakość obrazu. Jakość materiału niesamowita – zalecamy odtwarzanie w 4K.

Więcej...

Recenzja JVC DLA-RS1000 - Omawiamy.pl

Z przyjemnością informujemy, że na kanale omawiamy.pl pojawił się zupełnie nowy materiał dotyczący projektora z serii Reference Series JVC DLA-RS1000. Piszemy z przyjemnością gdyż nasz podstawowy model z nowej serii został bardzo dobrze oceniony.

Więcej...

Posiadasz projektor JVC Reference Series, ale nie zaktualizowałeś go o nowy tryb Frame Adapt HDR? Wyjaśniamy, jak to zrobić

Jesienią 2019 roku JVC wprowadziło ważną aktualizację oprogramowania dla obecnych projektorów serii Reference. Nowa funkcja "Frame Adapt HDR" analizuje treści HDR10 klatka po klatce, by zapewnić optymalne poziomy jasności. Wyjaśniamy, jak zaktualizować o nią projektor.

Więcej...

Nowe uchwyty sufitowe i ścienne dedykowane projektorom JVC Reference Series

Prezentujemy nowe uchwyty zaprojektowane specjalnie z myślą o projektorach JVC z serii Reference. Stworzyliśmy je wspólnie z polską firmą Edbak.

Więcej...

JVC Professional Polska i Procella Audio zapraszają na pokaz prawdziwego kina domowego podczas targów AVS 2019

Podczas targów Audio Video Show 2019 na PGE Narodowym w Warszawie JVC Professional Polska i Procella Audio połączą referencyjnej jakości projektor DLA-RS3000 z najwyższej klasy nagłośnieniem.

Więcej...

Kluczowa aktualizacja trybu HDR dla projektorów D-ILA DLA-RS1000, DLA-RS2000 i DLA-RS3000

JVC ogłosiło ważną aktualizację oprogramowanie dla obecnych projektorów serii Reference. Nowa funkcja "Frame Adapt HDR" analizuje treści HDR10 klatka po klatce, by zapewnić optymalne poziomy jasności.

Więcej...

Obszerna recenzja projektora DLA-RS540

JVC DLA-RS540, mimo iż od jego premiery minęło sporo czasu, w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników kina domowego, mogąc się poszczycić statusem projektora niemalże kultowego. Jeden z użytkowników szczegółowo opisał swoją przygodę z 540-stką.

Więcej...

DLA-RS3000 pierwszym w historii projektorem wyróżnionym certyfikatem THX 4K HDR!

JVC DLA-RS3000, najwyższy model z serii Reference na rok 2019, uzyskał prestiżowy certyfikat THX 4K HDR. Osiągnął to jako pierwszy projektor w historii.

Więcej...