• JVC
  • Aktualności

Obszerna recenzja projektora DLA-RS540

JVC DLA-RS540, mimo iż od jego premiery minęło sporo czasu, w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników kina domowego, mogąc się poszczycić statusem projektora niemalże kultowego. Jeden z użytkowników szczegółowo opisał swoją przygodę z 540-stką.

Więcej...

DLA-RS3000 pierwszym w historii projektorem wyróżnionym certyfikatem THX 4K HDR!

JVC DLA-RS3000, najwyższy model z serii Reference na rok 2019, uzyskał prestiżowy certyfikat THX 4K HDR. Osiągnął to jako pierwszy projektor w historii.

Więcej...

Polski debiut nowych projektorów Reference Series na Audio-Video Show 2018

Najwyższy model z nowej serii projektorów Reference - DLA-RS3000 - zaświecił po raz pierwszy w Polsce w 8K e-shift podczas listopadowych targów Audio-Video Show. Odwiedzającym zaprezentował się również DLA-RS1000.

Więcej...

Rzeczywiste 4K, szklane obiektywy i 8K e-shift - nadchodzi nowa linia projektorów Reference Series!

JVC prezentuje nowe projektory Reference Series z panelami D-ILA o pełnej rozdzielczości 4K i szklanymi obiektywami oraz model wyposażony w technologię 8K e-shift pozwalającą na wyświetlanie obrazu w jakości 8K.

Więcej...

JVC DLA-RS440 pod lupą ekspertów z ProjectorCentral.com

Eksperci z renomowanego portalu ProjectorCentral.com po raz kolejny przygotowali recenzję jednego z naszych projektorów, tym razem biorąc na warsztat model DLA-RS440.

Więcej...

JVC DLA-20LTD - limitowana rocznicowa edycja projektora już dostępna!

Z dumą ogłaszamy wprowadzenie wyjątkowego, rocznicowego modelu projektora JVC DLA-20LTD. Do polskiej dystrybucji zostały przeznaczone zaledwie 2 sztuki limitowanej wersji z kilkunastu dostępnych w Europie.

Więcej...

JVC Professional na targach ISE 2018

Podczas trwających od 6 do 9 lutego największych targów audiowizualnych na kontynencie - Integrated Systems Europe 2018 - nie zabraknie i nas! Jako przedstawiciel JVC Professional w Polsce będziemy na Państwa czekać w hali nr 14, na stoisku B134. Oto, co zaprezentujemy:

Więcej...

Test i nagroda Referencji dla DLA-RS540 od HDTVPolska.com!

Eksperci z renomowanego portalu HDTVPolska.com przeprowadzili szczegółowy test projektora z najnowszej linii Reference Series na rok 2018 - DLA-RS540. Test zakończył się przyznaniem projektorowi najwyższej oceny.

Więcej...

Nowe projektory JVC Reference Series już dostępne!

JVC Profesional Polska ogłasza wprowadzenie nowych projektorów do kina domowego serii Reference z udoskonaloną technologią e-shift piątej już generacji oraz nowymi trybami HDR poprawiającymi obraz w zależności od specyfiki warunków oświetleniowych w pomieszczeniu.. Oto DLA-RS440, DLA-RS540 i DLA-RS640 - projektory są już dostępne!

Więcej...

Recenzja i najwyższa ocena dla projektora JVC DLA-RS520 na ProjectorCentral.com

Eksperci z renomowanego portalu ProjectorCentral.com zrecenzowali projektor kina domowego JVC DLA-RS520. Autorzy wzięli pod uwagę wszystkie aspekty funkcjonowanie naszego tegorocznego projektora Reference Series. W rezultacie otrzymaliśmy obszerną analizę zakończoną najwyższą przyznawaną przez Projector Central oceną - Editor's Choice Award. Zachęcamy do przeczytania całego tekstu, ponieważ bardzo przybliża funkcje i niuanse RS520.

Więcej...

Akcja kalibracja - do każdego projektora JVC klasy Reference profesjonalna kalibracja w Twoim domu! (Akcja przedłużona do końca sierpnia!)

Kup dowolny projektor JVC Reference Series (DLA-RS420, DLA-RS500, DLA-RS520, DLA-RS620), a przyjedziemy do Ciebie w uzgodnionym terminie i wykonamy GRATIS profesjonalną kalibrację do wzorca Rec.709 zgodną ze standardem ISF (lub do wzorca rec.2020 dla sygnału 4K HDR). Przekonaj się, jak wiele zyskasz…

Więcej...

Kalibracja projektora - dlaczego jest niezbędna?

Wielu użytkowników projektorów wysokiej klasy nie zdaje sobie sprawy z potęgi profesjonalnej kalibracji. Łatwo zadowolić się na pozór nieskazitelną jakością obrazu, jaki generują fabryczne ustawienia, tymczasem nie jest on nigdy stuprocentowym odwzorowaniem zamysłów twórców materiałów wyświetlanych przez nasz sprzęt. Niniejszym artykułem chcielibyśmy rozwinąć pojęcie kalibracji oraz zachęcić przyszłych posiadaczy projektorów JVC Reference Series do skorzystania z usługi, która pozwala wyciągnąć maksimum możliwości z zakupionego sprzętu.

Więcej...

Produkty kina domowego z certyfikatem THX. Czym się wyróżniają?

Na blogu THX ukazał się wpis dotyczący przyznawanego przez tę firmę prestiżowego certyfikatu. Warto przybliżyć sobie znaczenie tego wyróżnienia, szczególnie, że JVC Professional ma w swojej ofercie kilka projektorów kina domowego certyfikowanych przez THX. Czym wyróżniają się nasze urządzenia od reszty? Przekonajmy się.

Więcej...

JVC DLA-RS420 TEST projektora 2017 z 4K / eShift i HDR na HDTVPolska.com

Projektory JVC wzięliśmy pod lupę po raz pierwszy w ubiegłym roku. Jakość ich obrazu przerosła nasze oczekiwania. Modele takie jak DLA-RS400, czy DLA-RS500 ustanowiły wyznacznik w dziedzinie kontrastu, oraz, jak się później okazało, jakości oddania materiału Ultra HD. Nadszedł nowy rok, a wraz z nim nowe modele projektorów. Producent postanowił odświeżyć całą serię, dodając cyfrę „2” na drugiej pozycji. Zamiast RS600, mamy więc RS620. Następcą RS500 został RS520. W dniu dzisiejszym trafi pod lupę najtańszy z modeli – RS420, a więc potomek RS400.

Więcej...

Oficjalny Fanpage JVC Professional Polska właśnie wystartował

Facebook JVC Professional PolskaNa naszym FanPage'u znajdziecie informacje odnośnie najnowszych produktów JVC Pro. Będziemy umieszczać również informacje o ciekawych funkcjach w urządzeniach JVC, czy propozycjach aplikacji z użyciem tych nietuzinkowych produktów. Zaprezentujemy ciekawe instalacje wykonane przez dealerów JVC oraz przesłane przez końcowych użytkowników. Zapraszamy do obserwowania ...

Więcej...