• JVC
  • Aktualności

Test i nagroda Referencji dla DLA-RS540 od HDTVPolska.com!

Eksperci z renomowanego portalu HDTVPolska.com przeprowadzili szczegółowy test projektora z najnowszej linii Reference Series na rok 2018 - DLA-RS540. Test zakończył się przyznaniem projektorowi najwyższej oceny.

Więcej...

Nowe projektory JVC Reference Series już dostępne!

JVC Profesional Polska ogłasza wprowadzenie nowych projektorów do kina domowego serii Reference z udoskonaloną technologią e-shift piątej już generacji oraz nowymi trybami HDR poprawiającymi obraz w zależności od specyfiki warunków oświetleniowych w pomieszczeniu.. Oto DLA-RS440, DLA-RS540 i DLA-RS640 - projektory są już dostępne!

Więcej...

Recenzja i najwyższa ocena dla projektora JVC DLA-RS520 na ProjectorCentral.com

Eksperci z renomowanego portalu ProjectorCentral.com zrecenzowali projektor kina domowego JVC DLA-RS520. Autorzy wzięli pod uwagę wszystkie aspekty funkcjonowanie naszego tegorocznego projektora Reference Series. W rezultacie otrzymaliśmy obszerną analizę zakończoną najwyższą przyznawaną przez Projector Central oceną - Editor's Choice Award. Zachęcamy do przeczytania całego tekstu, ponieważ bardzo przybliża funkcje i niuanse RS520.

Więcej...

Akcja kalibracja - do każdego projektora JVC klasy Reference profesjonalna kalibracja w Twoim domu! (Akcja przedłużona do końca sierpnia!)

Kup dowolny projektor JVC Reference Series (DLA-RS420, DLA-RS500, DLA-RS520, DLA-RS620), a przyjedziemy do Ciebie w uzgodnionym terminie i wykonamy GRATIS profesjonalną kalibrację do wzorca Rec.709 zgodną ze standardem ISF (lub do wzorca rec.2020 dla sygnału 4K HDR). Przekonaj się, jak wiele zyskasz…

Więcej...

Kalibracja projektora - dlaczego jest niezbędna?

Wielu użytkowników projektorów wysokiej klasy nie zdaje sobie sprawy z potęgi profesjonalnej kalibracji. Łatwo zadowolić się na pozór nieskazitelną jakością obrazu, jaki generują fabryczne ustawienia, tymczasem nie jest on nigdy stuprocentowym odwzorowaniem zamysłów twórców materiałów wyświetlanych przez nasz sprzęt. Niniejszym artykułem chcielibyśmy rozwinąć pojęcie kalibracji oraz zachęcić przyszłych posiadaczy projektorów JVC Reference Series do skorzystania z usługi, która pozwala wyciągnąć maksimum możliwości z zakupionego sprzętu.

Więcej...

Produkty kina domowego z certyfikatem THX. Czym się wyróżniają?

Na blogu THX ukazał się wpis dotyczący przyznawanego przez tę firmę prestiżowego certyfikatu. Warto przybliżyć sobie znaczenie tego wyróżnienia, szczególnie, że JVC Professional ma w swojej ofercie kilka projektorów kina domowego certyfikowanych przez THX. Czym wyróżniają się nasze urządzenia od reszty? Przekonajmy się.

Więcej...

JVC DLA-RS420 TEST projektora 2017 z 4K / eShift i HDR na HDTVPolska.com

Projektory JVC wzięliśmy pod lupę po raz pierwszy w ubiegłym roku. Jakość ich obrazu przerosła nasze oczekiwania. Modele takie jak DLA-RS400, czy DLA-RS500 ustanowiły wyznacznik w dziedzinie kontrastu, oraz, jak się później okazało, jakości oddania materiału Ultra HD. Nadszedł nowy rok, a wraz z nim nowe modele projektorów. Producent postanowił odświeżyć całą serię, dodając cyfrę „2” na drugiej pozycji. Zamiast RS600, mamy więc RS620. Następcą RS500 został RS520. W dniu dzisiejszym trafi pod lupę najtańszy z modeli – RS420, a więc potomek RS400.

Więcej...

Oficjalny Fanpage JVC Professional Polska właśnie wystartował

Facebook JVC Professional PolskaNa naszym FanPage'u znajdziecie informacje odnośnie najnowszych produktów JVC Pro. Będziemy umieszczać również informacje o ciekawych funkcjach w urządzeniach JVC, czy propozycjach aplikacji z użyciem tych nietuzinkowych produktów. Zaprezentujemy ciekawe instalacje wykonane przez dealerów JVC oraz przesłane przez końcowych użytkowników. Zapraszamy do obserwowania ...

Więcej...

Projektory JVC DLA-RS420, DLA-RS520 oraz DLA-RS620 już dostępne

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie modele z linii modelowej 2017 są już dostępne. Jednocześnie informujemy o specjalnej ofercie wyprzedażowej na projektory JVC DLA-RS400, DLA-RS500 oraz DLA-RS600. Zapraszamy do kontaktu z autoryzowanymi dealerami.

Więcej...

Nowe projektory JVC Reference Series 4K e-shift na rok 2017

JVC ogłosiło wprowadzenie nowej linii profesjonalnych projektorów do kina domowego z serii Reference oferującej wyższą jasność i kontrast oraz szereg ulepszeń, które czynią je jeszcze doskonalszą propozycją dla prawdziwych pasjonatów kina domowego. Przedstawiamy nowe DLA-RS420, DLA-RS520 oraz DLA-RS620 - projektory dostępne już w lutym...

Więcej...

Pokaz projektorów JVC Reference Series na Audio Video Show 2016

Zapraszamy na pokaz projektorów JVC w dniach 4-6 listopada 2016 na Audio Video Show 2016. Prawdziwą gratką w tegorocznej edycji targów będzie premiera w Polsce najnowszego projektora JVC DLA-Z1 o rozdzielczości rzeczywistej 4K z laserowym źródłem światła „BluEscent” o jasności 3000 lumenów i żywotności 20000h wyposażonego w zaprojektowany od nowa obiektyw wysokiej rozdzielczości dedykowany dla 4K.

Więcej...

JVC DLA-Z1 - Narodziny nowej generacji projektorów D-ILA o doskonałej jakości obrazu

JVC przedstawia nowy projektor D-ILA, DLA-Z1 o rzeczywistej rozdzielczości 4K z najmniejszymi na świecie panelami D-ILA o pełnej rozdzielczości 4K oraz laserowym źródłem światła Blu-Escent.

 

Więcej...

JVC DLA-RS400 Projektor 4K e-shift4 - test na HDTVPolska

Złoty pierścień wokół obiektywu? Złote napisy na obudowie? To znak, że wracamy do testów kolejnych projektorów z referencyjnej serii RS firmy JVC. Testy rozpoczęliśmy od modelu DLA-RS500- drugim w kolejności pod względem hierarchii produktowej. Wypadł on doskonale a przed nami stoi właśnie podstawowy model DLA-RS400, który będzie bohaterem dzisiejszego testu.

Więcej...

TEST projektora JVC DLA-RS500 na portalu HDTVPolska

Bohater dzisiejszego testu - RS500, to pierwszy projektor od JVC, który bierzemy pod lupę. Znajduje się on w katalogu producenta pomiędzy niższym modelem RS400 a najwyższym - RS600. Wiem, że wiele osób czekało na test pierwszego projektora tej legendarnej marki. Zobaczmy zatem co potrafi! Oczekiwania są naprawdę ogromne!

Więcej...

Nowe projektory do kina domowego JVC Reference Series już dostępne

Z przyjemnością informujemy, że nowe projektory do kina domowego JVC Series są już dostępne. W nowych modelach wprowadzono szereg ulepszeń znacznie poprawiających jakość obrazu. Zapowiada się prawdziwa rewolucja w kinie domowym...

Więcej...