Aktualności
14 stycznia 2019

  • JVC
  • Aktualności
  • DLA-RS3000 pierwszym w historii projektorem wyróżnionym certyfikatem THX 4K HDR!

DLA-RS3000 pierwszym w historii projektorem wyróżnionym certyfikatem THX 4K HDR!

 

Najwyższy model z nowej serii projektorów Reference na 2019 rok, DLA-RS3000, oficjalnie otrzymał certyfikację THX 4K HDR. Tym samym ostatecznie potwierdzono, że ten projektor kina domowego 8K e-shift osiąga wszystko, co jest dziś w stanie zaoferować technologia HDR. DLA-RS3000 został pierwszym projektorem w historii wyróżnionym tym prestiżowym certyfikatem.

 

 

 

- HDR to znaczący krok naprzód w technologii obrazu, oferujący namacalne udoskonalenia jakości obrazu - powiedział Fred Zecha, General Manager, Custom Installation Sales w JVCKENWOOD USA - Przy szerokim wachlarzu dostępnych na rynku urządzeń, w których zastosowano tę technologię, certyfikat THX 4K HDR wskazuje na te z nich, które znacznie wyróżniają się na tle reszty. Tak jak projektor JVC, którego użytkownicy otrzymują gwarancję nieziemskich doświadczeń podczas oglądania z użyciem HDR.

W procesie certyfikacji projektor DLA-RS3000 poddano setkom niezwykle wymagających testów sprawdzających szczegółowość, ostrość i kontrast obrazu. Wszystkie egzaminy nowy projektor zdał celująco: - JVC jest zawsze w czołówce producentów wykorzystujących nowe technologie i przesuwających granice jakości obrazu i wydajności pracy - stwierdził Peter Vasay, SVP of Technology Operations w THX - Jesteśmy zdumieni szczegółowością i precyzją obrazu w ich projektorach 4K HDR. Za każdym razem, kiedy certyfikujemy produkt JVC, mamy pewność, że pracujemy ze sprzętem, który gwarantuje wierne oddanie wizji twórcy wyświetlanego materiału.

Nowe projektory Reference Series na rok 2019 - DLA-RS1000, DLA-RS2000 i wyróżniony DLA-RS3000 - trafią do otwartej sprzedaży w Polsce pod koniec stycznia.