Aktualności
22 listopada 2018

  • JVC
  • Aktualności
  • Polski debiut nowych projektorów Reference Series na Audio-Video Show 2018

Polski debiut nowych projektorów Reference Series na Audio-Video Show 2018

 

DLA-RS3000 i DLA-RS1000 zaprezentowane podczas największych targów audiowizualnych w Polsce

 

 

 

Podczas tegorocznych targów Audio-Video Show JVC zaprosiło odwiedzających do profesjonalnej sali kina domowego, w której główną rolę zagrał najnowszy i najwyższy spośród nowych modeli projektorów Reference Series -              DLA-RS3000.

Sympatycy marki JVC oraz najwyższej jakości obrazu podziwiali nowe hity filmowe wyświetlane po raz pierwszy w 8K e-shift. W specjalnie zaaranżowanym środowisku kinowym, zlokalizowanym na I piętrze PGE Narodowego, setki odwiedzających na przestrzeni trzech dni mogły doświadczyć nowej jakości w kinie domowym. Wyświetlano filmy w formacie kinowym (2.35:1) oraz materiał 16:9 nagrany w 60 klatkach na sekundę, który zdaniem wielu zrobił największe wrażenie.

Oprócz najwyższego modelu spośród nowych projektorów RS, widzom zaprezentował się również model DLA-RS1000. Oba urządzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a obsługujący salę eksperci spieszyli z odpowiedziami na lawinę interesujących pytań dotyczących nowych projektorów.

JVC Professional Polska dziękuje wszystkim przybyłym za obecność w sali 119 podczas Audio-Video Show 2018 i zaprasza na kolejną edycję targów, która odbędzie się za rok.