Porównanie projektorów JVC DLA-RS1100, DLA-RS2100, DLA-RS3100, DLA-RS4100
Porównanie projektorów serii JVC DLA-RS4100, DLA-RS3100, DLA-RS2100, DLA-RS1100
Cechy funkcjonalne projektorów JVC - Różnice
Model
DLA-RS4100
DLA-RS3100
DLA-RS1100
Jasność
3000 lumenów
2500 lumenów
Źródło światła
Diody laserowe BLU-Escentw
Diody laserowe BLU-Escent
Diody laserowe BLU-Escent
Lampa wyładowcza rtęciowa (HID)
Rozdzielczość
8K (8K e-shiftX)
8K (8K e-shiftX)
8K (8K e-shift)
4K
Kontrast
Dynamiczny
nieskończoność : 1
nieskończoność : 1
Rzeczywisty
Tryb instalacyjny
⚫ (10 ustawień)
⚫ (10 ustawień)
HDR z Auto Tone Mapping (dynamiczne przetwarzanie statycznych metadanych zakodowanych w źródle)
HDR10+ (obsługa dynamicznych metadanych zakodowanych w źródle)
Obiektyw (średnica)
 Szklany (100mm)
Szklany (65mm)
Szklany (65mm)
Szklany (65mm)
Filtr kinowy / szeroka paleta barw
DCI-P3 100% / BT.2020 74%
DCI-P3 100% / BT.2020 74%