Aktualności
5 listopada 2019

  • JVC
  • Aktualności
  • JVC Professional Polska i Procella Audio zapraszają na pokaz prawdziwego kina domowego podczas targów AVS 2019

JVC Professional Polska i Procella Audio zapraszają na pokaz prawdziwego kina domowego podczas targów AVS 2019

 

Podczas targów Audio Video Show 2019 na PGE Narodowym w Warszawie JVC Professional Polska i Procella Audiopołączą referencyjnej jakości projektor DLA-RS3000 z najwyższej klasy nagłośnieniem.

 

 

Zaprezentowany zostanie projektor JVC Reference Series DLA-RS3000 wyposażony w najnowszy firmware, który w czasie rzeczywistym analizuje materiał HDR10 i klatka po klatce optymalizuje jasność. Dzięki temu zobaczysz obrazy tak realne jak nigdy przedtem. Najnowsze oprogramowanie będzie dostępne we wszystkich tegorocznych modelach Reference Series, także w DLA-RS1000 oraz DLA-RS2000. Więcej o aktualizacji tutaj.

Projektory JVC od lat znane są z najwyższego kontrastu na świecie i niedoścignionej plastyki obrazu. Model DLA-RS3000 jest pierwszym na świecie projektorem do kina wyposażonym w technologię 8K e-shift umożliwiającą projekcję obrazu o rozdzielczości 8K (8192x4320 pikseli). Najwyższą jakość obrazu gwarantują certyfikaty: ISF potwierdzający możliwość profesjonalnej kalibracji oraz THX 4K®.  Projektor będzie zamontowany na dedykowanym uchwycie Peerless-AV z mikrometryczną regulacją, a za dystrybucję sygnału wideo będzie odpowiedzialne okablowanie Purelink.

Za nagłośnienie będzie odpowiadał zestaw profesjonalnego nagłośnienia kinowego Procella Audio zbudowany w oparciu o model P815. Ten sam, który znajduje się w ośrodku szkoleniowym organizacji CEDIA w USA, uchodzącym za najlepszą salę kinową w branży. Zestawy będą napędzały końcówki mocy Procella Audio, co pozwoli na osiągnięcie referencyjnych poziomów THX.  Zestawienie 2 subwooferów umożliwi lepsze pokrycie niskimi częstotliwościami większej ilości miejsc siedzących i wyeliminowanie części niedogodności wynikających z warunków prezentacji.

Dodatkowo przeprowadzone zostaną specjalne pokazy, podczas których wystawcy wyświetlą fragmenty największych kinowych hitów 4K Ultra HD i na ich bazie przybliżą i omówią tajniki najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

 

Pokaz JVC Professional Polska i Procella Audio nie będzie demonstracją kina domowego – to będzie prawdziwa sala kinowa zaadoptowana do warunków wystawowych.

 

Audio Video Show 2019 | PGE Narodowy, Warszawa | Sala 119, I piętro

Piątek 8 listopada: 12:00 - 20:00

Sobota 9 listopada: 10:00 - 20:00

Niedziela 10 listopada: 10:00 - 18:00