Aktualności
22 czerwca 2021

Test JVC DLA-RS1000

Zapraszamy na najnowszy test projektora JVC DLA-RS1000, z którego dowiecie się między innymi jakie parametry projektora mają znaczenie podczas instalacji a jakie aby uzyskać najwyższą jakość obrazu. Jakość materiału niesamowita – zalecamy odtwarzanie w 4K.

 

 

Dzięki niecodziennemu podejściu dowiecie się jakie są różnice pomiędzy technologiami 3LCD, DLP czy LCoS, dlaczego tak ważne jest stosowanie komponentów najwyższej jakości oraz czy dynamiczna przesłona w projektorze jest potrzebna.

 

 

Osoby rozpoczynające przygodę, z projektorami kina domowego, dowiedzą się na co warto zwracać uwagę przy wyborze projektora oraz jakie parametry są niezbędne do uzyskania najwyższej jakości obrazu – zarówno przy rozdzielczości FullHD jak i 4K z HDR.

 

 

Wśród użytecznych informacji pojawi się pojęcie pokrycia palety barw oraz wytłumaczenie dlaczego jest ono tak ważne dla rozdzielczości 4K Ultra HD – szczególnie przy materiałach obsługujących HDR.

 

 

Nie zabraknie też wyjaśnienia, dlaczego szklany obiektyw zawsze będzie górował nad najwyższej jakości plastikowym, czy aktualizacje wpływają na jakość wyświetlania obrazu oraz jak JVC DLA-RS1000 radzi sobie z meta danymi HDR10.

 

 

Serdecznie zapraszamy na najnowszy test JVC DLA-RS1000

 


Źródło zdjęć: JVC Professional Polska

Test JVC-DLA RS1000 już jest dostępny na Youtube!


Inne testy projektorów JVC:

Obszerna recenzja projektora DLA-RS540
Test i nagroda Referencji dla DLA-RS540 od HTDVPolska.com!
Portal Omawiamy.pl o JVC DLA-RS1000